Piaskowanie

Piaskowanie (Hydro) jest to nowoczesna technologia czyszczenia z brudu oraz rdzy drobinkami piasku (Hydro) z mgiełką wody.

Dzięki takiej mieszance wszelkiego rodzaju rdza na konstrukcjach stalowych szybko i skutecznie zostanie usunięty. W zależności od czyszczonej powierzchni stosuje się odpowiednie mieszanki piasku, kwarcu, opiłków metali a nawet szkła z wodą pompowaną pod uprzednio dostosowanym ciśnieniem.

Dzięki temu zabiegowi szare elewacje odzyskują swój pierwotny urok i blask, zbiorniki wody pitnej znów nadają się do użytku. Renowujemy wszelkiego rodzaju naczepy, przyczepy i odświeżamy karoserię samochodów

Zaletą tego procesu jest to ,że wyczyszczone powierzchnie po wypiaskowaniu mają doskonałą przyczepność do  zastosowania różnego rodzaju farb oraz lakierów. Silną stroną hydropiaskowania jest brak pylenia podczas piaskowania. Zabieg ten znakomicie sprawdza się podczas usuwania śladów pożaru, wszelkich smolistych substancji oraz graffiti. Poza tym bardzo często ową metodę stosuje się do oczyszczania metalowych elementów w miejscach, gdzie tradycyjne metody nie mogą być zastosowane.